Nowy partner federacji Fight Exclusive Night

Nowy partner federacji Fight Exclusive Night

Nowym partnerem federacji Fight Exclusive Night została Agencja Ochrony Osób i Mienia ART-SECURITY. Rozpoczęcie współpracy nastąpi 16 marca podczas gali FEN 24, która odbędzie się w hali COS Torwar.

Art-Security to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony z 27-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi ochrony fizycznej obiektów, imprez masowych, ochrony VIP oraz usługi z zakresu techniki zabezpieczeń.

Swoje usługi realizuje w trzech uzupełniających się sektorach: ART-SECURITY, PERSON-SECURITY i TECH-SECURITY.

– Cieszę się niezmiernie, że o bezpieczeństwo podczas naszych gal zadba Agencja Ochrony Art-Security. Zawsze w pierwszej kolejności patrzymy na jakość świadczonych usług oraz komfort i bezpieczeństwo naszych gości, a Art-Security jest tego gwarancją – powiedział Bartosz Szuba, prezes FEN.

– Przed nami owocna współpraca z największą, europejską federacją zrzeszającą walki w formule MMA oraz K-1. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żeby przebiegała ona bezpiecznie oraz w jak najlepszym porządku – to z kolei wypowiedź Dyrektora Marketingu w firmie Art-Security, Konrada Chróścickiego.

 

Solvachem

Miło nam poinformować, że firma Solvachem w dalszym ciągu będzie partnerem federacji Fight Exclusive Night.

solvachem sp. z o.o. działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Wcześniej przez przeszło 15 lat znana była pod nazwą solvadis polska sp. z o.o. Domeną firmy jest dystrybucja surowców i dodatków chemicznych do odbiorców z wielu gałęzi przemysłu. Solvachem posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybucyjną oraz własne koncepcje logistyczne, dlatego też solvachem sp. z o.o. jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem nie tylko na rynku krajowym, ale również europejskim i wschodnim. Od lipca 2000 r. Prezesem Zarządu firmy jest Elisabeth Lürenbaum. Siedziba firmy, a także jej główne centrum logistyczne znajduje się we Wrocławiu.

„Cieszę się, że nasza współpraca będzie kontynuowana. Współpraca z takim partnerem jak SOLVACHEM to czysta przyjemność!” – powiedział prezes FEN, Bartosz Szuba.

Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa

W dniu 27 lutego w Sali Tradycji Centrum Weterana odbyło się uroczyste spotkanie z współzałożycielem i Prezesem organizacji Fight Exclusive Night, Pawłem Jóźwiakiem. Dyrektor Centrum Weterana złożył na ręce Jóźwiaka podziękowania oraz uhonorował stosownym certyfikatem za dotychczas okazane wsparcie i zainteresowanie środowiskiem weteranów.

Jóźwiak w imieniu całego zarządu FEN wysłuchał opowieści służących weteranów, zapoznał się z historią służby polskich żołnierzy w misjach poza granicami państwa. Wyraził również ogromny podziw żołnierzom. „Jestem pełen szacunku i podziwu dla służby i poświęcenia naszych żołnierzy. Dlatego zapraszanie weteranów na gale FEN uznałem za dobry sposób, aby im to okazać. Widzimy się 16 marca w Warszawie.”

Przy okazji spotkania, przedstawiciel Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju, w imieniu Zarządu uhonorował Pawła Jóźwiaka pamiątkowym medalem stowarzyszenia.

Karta walk FEN 24:
+95 kg, K-1: Arkadiusz Wrzosek VS Patrick Schmid *
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek *
85 kg, K-1: Radosław Paczuski VS Darren Anstey *
55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus
80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS Adrian Zieliński
84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka
77 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Michał Tarabańka
70 kg, K-1: Robert Rajewski VS Michał Gęsiarz

* Stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night.

Comments are closed.