UFC na dłużej w Indiach dzięki współpracy z Sony Pictures

UFC na dłużej w Indiach dzięki współpracy z Sony Pictures

Firma Sony Pictures Networks India (SPNI) ogłosiła przedłużenie współpracy z organizacją UFC do roku 2023. Dzięki nowemu porozumieniu SPNI będzie nadal posiadała wyłączność na pokazywanie programów z logo marki UFC na swoich kanałach.

Fani w Indiach będą dalej więc mogli oglądać transmisje ze wszystkich gal UFC na kanałach Sony Ten 2 i Sony Ten 2 HD. Treści te będą również dostępne w usłudze SPN SonyLIV.

– UFC to najwyższy standard w MMA na całym świecie i oferuje najlepsze sportowo walki – powiedział Rajesh Kaul, jeden z dyrektorów Sony Pictures Networks India ogłaszając informację o przedłużeniu umowy. – W ciągu ostatnich kilku lat obserwowaliśmy stały wzrost zainteresowania organizacją wśród indyjskich widzów. W 2018 roku około 100 milionów widzów obejrzało UFC w naszej ofercie. Organizacja zyskała oddaną rzeszę fanów i jest jedna z najchętniej oglądanych sportowych marek w Indiach.

Kanały należące do Sony Pictures India będą również pokazywać, poza samymi galami, inne programy tematyczne związane z amerykańską marką.

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.