Srebro i brąz dla AKS Piotrków Trybunalski

Srebro i brąz dla AKS Piotrków Trybunalski

AKS Piotrków Trybunalski trzecią siłą w Polsce w kategorii młodziczek! Podczas odbywających się w Dzierżoniowie mistrzostw kraju, młode zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły srebro i brąz, dzięki czemu piotrkowski klub zajął trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Medale zdobyły:
Małgorzata Olenicz – srebrny medal w kat. 36 kg
Julia Dolna – brązowy medal w kat. 39 kg

Atletyczny Klub Sportowy znany jest przede wszystkim ze względu na sukcesy chłopaków, dlatego bardzo się cieszymy, że nasze dziewczyny coraz odważniej wkraczają na salony. Ich wielkie zaangażowanie i praca z trenerami przynoszą efekty – mówi Marcin Cejnóg, prezes Atletycznego Klubu Sportowego. – Ze wszystkich naszych młodych zawodników jesteśmy ogromnie dumni. Zamiast spędzać wolny czas z telefonem w ręce czy przed ekranem komputera, wybrali wymagające treningi zapaśnicze. Za to należą im się ogromne brawa!

Bardzo blisko podium były Kinga Jaroniek (kat. 42 kg) i Karina Dolna (kat. 58 kg), które zajęły piąte miejsce. Atletyczny Klub Sportowy w Dzierżoniowie reprezentowały także Kinga Iznerowicz (12. miejsce w kat. 42 kg) i Zofia Jeleńczak (miejsce 11-13 w kat. 36 kg).

Comments are closed.