Szef UFC przybliża projekt „Fight Island”

Szef UFC przybliża projekt „Fight Island”

Organizacja UFC cały czas intensywnie pracuje nad przygotowaniem infrastruktury na prywatnej wyspie, na której chce przygotowywać walki dla zawodników spoza Stanów Zjednoczonych. Lokalizacja tzw. „Fight Island” nie została jeszcze ujawniona, ale amerykańska marka planuje dodać ją na stałe do swojej organizacji.

– Cały czas przygotowujemy tam infrastrukturę – powiedział Dana White, szef UFC, w rozmowie dla serwisu Sports Illustrated. – To miejsce dosłownie będzie wyspą UFC, prawdziwym „Fight Island”. To będzie jak nasze centrum treningowe w Las Vegas razem z halą UFC Apex, w której mogą odbywać się koncerty i inne wydarzenia. Nada tym właśnie pracujemy na wyspie.

Warto przypomnieć, że nazwa „Fight Island” i „UFC Fight Island” ma zostać również zastrzeżona jako znak towarowy.

W najnowszej rozmowie dla ESPN szef UFC zdradził, że gdy tylko wyspa będzie gotowa do działania, gale będą się tam odbywać nawet co tydzień.
– Ludzie są zaintrygowani „Fight Island” i jestem tym bardzo podekscytowany. Chcemy ze wszystkim ruszyć tam w czerwcu i dosłownie przygotowywać trzy lub nawet cztery gale w miesiącu. Ja sam na miesiąc przeniosę się na wyspę. Prawdopodobnie spędzę tam cały czerwiec.
We wcześniejszych wywiadach szef UFC powiedział również, że całość tego miejsca ma być przystosowana dla zawodników.

– Projektujemy całość z myślą o zawodnikach, którzy będą tam trenować i mieszkać. Cały wyspa będzie przystosowana dla zawodników. Każdy ma w głowie obraz wyspy jak z filmów czy gier komputerowych. To będzie coś znacznie większego. I nie będzie tam żadnych pochodni, ani takich rzeczy. Będziemy korzystać z tego miejsca często, dopóki świat nie wróci do normalności. Będziemy potrzebować tego miejsca do naszych międzynarodowych walk. To będzie miejsce, do którego będzie można łatwo dolecieć, bez konieczności męczenia się ze sprawami wizowymi i innymi wymogami formalnymi.

 

www.mmabaiznes.pl

Comments are closed.