MB Promotions i Tymex Boxing Promotions w TVP Sport

MB Promotions i Tymex Boxing Promotions w TVP Sport

Telewizja TVP Sport ogłosiła rozpoczęcie współpracy z dwiema grupami pięściarskimi: MB Promotions i Tymex Boxing Promotions. Kontrakt został podpisany na trzy lata. W ramach umowy zostanie przygotowanych conajmniej 18 gal. Pierwszym wydarzeniem w ramach nowej współpracy będzie gala MB Boxing Night 7, która ma się odbyć już 20 czerwca.

Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport komentując ogłoszenie współpracy napisał na Twitterze:

– „Musisz biec tak szybko, jak tylko potrafisz, żeby zostać w tam samym miejscu. A jak chcesz dostać się w inne miejsce, musisz biec dwa razy szybciej.” W TVP Sport biegamy 2 razy szybciej, a od teraz dołącza do nas MB Promotions oraz Tymex Boxing Promotion. Konsekwentnie i do przodu.
Podczas konferencji prasowej, w trakcie której ogłoszono współpracę Mateusz Borek, szef MB

Promotions powiedział:

– Spotykamy się dzisiaj, żeby ogłosić współpracę. Podpisaliśmy umowę trójstronną z Telewizją Polską. Dokładnie w dzień matki, 26 maja. Na razie kontrakt jest podpisany na trzy lata, oczywiście z opcją przedłużenia. Minimum 18 gal na antenie TVP Sport przez najbliższe trzy lata. Natomiast mamy także przyobiecane od dyrektora Szkolnikowskiego, że może być ich więcej.

Marek Szkolnikowski dodał natomiast:

– Chcemy zbudować polski boks zawodowy. Chcemy, żeby telewizja Polska brała udział w tej odbudowie.

Pierwsza gala z nowej umowy, MB Boxing Night 7, będzie transmitowana w TVP Sport, na stronie Tvpsport.pl i w aplikacji TVP Sport.

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.