Joanna Jędrzejczyk w programie „Ameryka da się lubić”

Joanna Jędrzejczyk w programie „Ameryka da się lubić”

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni organizacji UFC w wadze słomkowej, ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wystąpi w nowym programie Telewizji Polskiej „Ameryka da się lubić”.

– Dzisiaj nagrywaliśmy najnowszy odcinek programu Ameryka da się lubić – napisała Jędrzejczyk na Instagramie. – Mega ciekawa inicjatywa, różne historie i wesołe anegdoty. Dam wkrótce znać, kiedy emisja. Wierzycie w american dream? Ja tak!

Nowe show Telewizji Polskiej ma być emitowane na antenie TVP 2. Program nawiązuje do formatu „Europa da się lubić”, ukazując różne aspekty życia w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a prowadzić go będzie Ida Nowakowska-Herndon.

Jak poinformowała Telewizja Polska, nowy program „Ameryka da się lubić” to dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście zgłębią wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Patrząc na USA z perspektywy Amerykanów i Polaków, pokażemy prawdę o amerykańskich stereotypach i skonfrontujemy ją z humorystycznymi opowieściami i anegdotami.

Amerykanie mieszkający w Polsce w dowcipny sposób opowiedzą, jak postrzegane są Stany Zjednoczone i Polska, co w Polsce ich zaskoczyło, a co zachwyciło oraz powiedzą, z jakimi opiniami się nie utożsamiają.

Uczestnicy i goście programu opowiedzą o tym, jak można osiągnąć sukces w Stanach Zjednoczonych Ameryki, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią jak ważne są dla nich pieniądze i kariera oraz powiedzą o ich przyzwyczajeniach i upodobaniach.

Początkowo premiera programu planowana była na kwiecień, jednak ze względu na pandemię koronawirusa została przeniesiona na czerwiec. Wygląda jednak na to, że widzowie na pierwszy odcinek będą musieli poczekać aż do jesienie. Jak poinformował bowiem serwis Wirtualne Media, premiera programu została ponownie przełożona, tym razem na okres powakacyjny.

 

www.mmabiznes.pl

Comments are closed.