„Stwórz z nami Mistrza” – pomagaj wspólnie z Fundacją Sportowy Talent

„Stwórz z nami Mistrza” – pomagaj wspólnie z Fundacją Sportowy Talent

Jednym z wielu ważnych kroków na ścieżce sportowej kariery dla młodych zawodników są obozy sportowe organizowane przez uznane kluby. Przed naszą piątką utalentowanych, młodziutkich podopiecznych otwiera się szansa uczestnictwa w jednym z nich. Najlepszy europejski klub Kiraly Team od 14 lat organizuje obozy szkoleniowe z formuły pointfighting zapewniając najwyższy z możliwych poziomów. – zrzutka.pl

 

KiralyTeam Summer Camp jest to obóz szkoleniowy organizowany przez jeden z najlepszych klubów w Europie, gdzie zawodnicy przez dziewięć dni pracują nad doskonaleniem technik w poinfightingu. Treningi prowadzone są przez wielokrotnych mistrzów świata i Europy w tej formule.

Sylwetki zawodników na stronie Fundacji Sportowy Talent: www.sportowytalent.org.pl

Na powyższy obóz Fundacja Sportowy Talent wysyła pięcioro kadetów, którzy wyróżniają się swoimi umiejętnościami, a na swoim koncie mają sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Aby młodzi zawodnicy byli konkurencyjni na arenie międzynarodowej powinni odbywać szkolenia poza naszymi granicami. Wyjazd jest tym bardziej ważny, ponieważ zbliżają się Mistrzostwa Polski, które wyłonią zawodników Kadry Narodowej reprezentującej nasz kraj na mistrzostwach świata.

Połączmy siły i wesprzyjmy wyjazd tych młodych zawodników.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/jhugtc 

 

Comments are closed.