Już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night!

Już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night!

Grupa Knockout Promotions nie zwalnia tempa! Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night! W walce wieczoru długo wyczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado!

Knockout Boxing Night 12 – bilety na galę boksu w Suwałkach już w sprzedaży.

Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ubiegłego roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony!

Fanki i fani, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, czy dobijającego się do szerokie czołówki Mateusza Tryca.

Łącznie czeka nas 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego. Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto!

 

informacja medialna

Comments are closed.